Uszczelki płaskie

Zobacz także: uszczelki hydrauliczne

Oferujemy najbardziej podstawowe rozwiązania w zakresie uszczelnień, których celem jest odseparowanie układu zamkniętego od otoczenia. Dostępne w naszym asortymencie uszczelki płaskie pozwalają zabezpieczyć układ przed czynnikami zewnętrznymi, a medium może w pełni spełniać swoją funkcję. Przygotowywane przez nas produkty stosowane są w uszczelnieniach spoczynkowych w branży przemysłowej, chemicznej i petrochemicznej, a także w elektrociepłowniach i elektrowniach. Najczęściej wykorzystywane są przy kołnierzach i zbiornikach stalowych, przy połączeniach rurociągów, kołnierzach pomp i mieszalników, wymiennikach ciepła, itp.

W naszej firmie uszczelnienia płaskie powstają dzieki zastosowaniu technologii Water Jet. Cięcie wodą pod wysokim ciśnieniem pozwala w krótkim czasie wykonać bardzo precyzyjne elementy na bazie dowolnego materiału. Możemy przygotować produkt w dowolnym kształcie, przy zachowaniu idealnie gładkich i równych krawędzi – wycinanie następuje z dokładnością dziesiątej części mm. Ponadto krawędzie odznaczają się czystością.

Najważniejsze z zalet wykonania uszczelek w technologii Water Jet:

  • precyzja,
  • dokładność,
  • dowolność kształtu uszczelki,
  • jakość.

Wykonujemy uszczelnienia bazując na własnych projektach oraz dostarczonej nam przez Klienta dokumentacji. Proponujemy wyroby bazujące na materiałach starannie dobranych do rodzaju przeznaczenia uszczelki. Materiały, z których można wykonać proponowane przez nas produkty w technologii Water Jet:

Po więcej informacji o tej technologi zapraszamy do działu Cięcie wodą